רוצים גם להחכים וגם להתאמן? הקשיבו לפודקאסט בזמן האימון

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את נפלאות הפודקאסט והיכולת להאזין לתוכניות מעניינות און ליין. פודקאסט או 'הסכת' בעברית היא דרך לשדר תוכניות ממש כמו תוכניות רדיו, אבל לעשות זאת באופן עצמאי. כיום, אנשים פרטיים, פסיכולוגים, אמנים ומוזיקאים, אנשי רוח ותרבות, אנשי מדע ומומחים בכלכלה – בוחרים לשדר פודקאסטים במגוון נושאים והם עושים זאת בחופשיות תוך צבירת יותר ויותר מאזינים שמאזינים להם אונליין.

פודקאסטים קיימים כיום במגוון רחב של תחומים ומספקים האזנה לתוכניות מעניינות ראיונות עם אנשים חשובים, ראיונות בנושא כלכלה או פוליטיקה, כמו גם שידורים של מוזיקה, שיחות בנושא תרבות, חברה, בידור וכולי. האזנה ללא פרסומות מאפשרת ליותר מאזינים להאזין אונליין למגוון רחב של פודקאסטים. כיום יש מגוון רחב של פודקאסטים במקום אחד שמאפשר האזנה אונליין למגוון תכנים מרתקים.

אנשים שמתאמנים בחדר כושר במרחב חיצוני או פנימי ובאופן קבוע, אנשים שיוצאים לריצות ולהליכות, כאלה שמתאמנים אימוני כוח וכולי – כולם מחפשים תוכן אליו ניתן להאזין בזמן אימון. אם אתם נמנים עם מי שמחפש תוכן מעניין שניתן להאזין לו בזמן ריצה, הליכה, שחיה וכולי: בדקו את הטמפרטורה בחוץ לפני האימון. יש לבדוק את הטמפרטורה בחוץ באתר כיפה כדי שהאימון לא יתבטל בדקה התשעים וכדי שתצאו מוכנים למזג האוויר. בנוסף לכך, הכינו לכם בנייד תוכניות מעניינות שתוכלו להאזין להן

הנה כמה דוגמאות להכסתים מעניינים:

'המעבדה'

אז אם אתם רוצים להחכים ולהתאמן, לחזק את הגוף ואת שרירי המוח ולמלא את התודעה במידע חשוב ומעניין תוכלו להאזין לפודקאסט 'המעבדה'. התכנית עוסקת בענייני מדע ובד בבד בנושאים של גאוגרפיה היסטוריה ותרבות. בתכנית תוכלו לשמוע יותר על תרבויות רחוקות, אמצאות חדשות, מנהגים שבטיים ועל שאר מידע מרתק.

רוצים גם להחכים וגם להתאמן? הקשיבו לפודקאסט בזמן האימון

'קיצור תולדות הביטלס'

פודקאסט שעוסק בלהקת החיפושיות המיתולוגית. ההסכת מפרט את תחילת הדרך של הלהקה, את הסיפורים מאחורי השירים הגדולים, הוא מציע האזנה לסיפורים מעניינים שנמצאים מאחורי שירים שכולנו מכירים ודן במורכבות חברי הלהקה.

'המדריך'

פוד קאסט אותו מנחות העיתונאיות גילי איזיקוביץ וגל קופפר. שתי העיתונאיות החריפות בוחנות ספרי הדרכה ישנים ועומדות על ההבדלים בין התרבות והחשיבה של אז לעומת החשיבה של היום. זאת תוכנית משעשעת וצינית עם המון הומור, מידע, חושניות וטרנדים.

אז אם אתם רוצים להתאמן בכיף, זה הזמן להאזין לגוון רחב של פודקאסטים בנושאים מגוונים בזמן אימון ובכך לייעל את זמן האימון ולהחכים.

נגישות