נינג'ה ישראל – לא רק ספורט: הכירו את חברת יגל שעיצבה את הבריכות במתחם המוכר בחיפה

אחת מתוכניות הטלוויזיה האהובות ביותר היא נינג'ה ישראל שעונתה האחרונה צולמה בעיר חיפה, וזכתה ללא מעט שבחים בזכות הקמה של תפאורה כמו גם בריכות מקצועיות הזהות לחלוטין לסטנדרטים בינלאומיים. את הבריכה עיצבה והקימה חברת יגל אשר נחשבת מזה שנים רבות לאחת מהחברות המובילות בתחום הבריכות, ולא בכדי. החברה מתמחה בייעוץ והקמה של בריכות פרטיות למגזר הפרטי אך גם לוקחת חלק בפרויקטים רחבי היקף כמו הפרויקט של בניית הבריכות בתוכנית. הצוות המקצועי של החברה לצד ידע מקצועי בתחום הוביל אותה להפוך לחברה מובילה בתחומה בשל הייחודיות של השירותים אותה היא מציעה במסגרת תכנון, עיצוב והקמה של בריכות שחייה בפריסה ארצית – אך לא רק. החברה שנוסדה בשנת 1975 הצליחה מאז ליצור סטנדרט חדש בענף הבריכות, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים שאפילו זכו בפרסים רבים.

נינג'ה ישראל - לא רק ספורט: הכירו את חברת יגל שעיצבה את הבריכות במתחם המוכר בחיפה

החברה הגדולה ביותר בתחום הבריכות

כאמור, הפרויקט של הקמת הבריכות בעבור תוכנית הטלוויזיה נינג'ה ישראל בוצע ע"י נציגי החברה אשר מתמחים בתחום של תכנון, עיצוב, הקמה וכן שליטה מרוחקת על הבריכה. חברת יגל היא החברה היחידה בישראל שמעניקה את המעטפת המלאה הזו תחת קורת גג אחת, וזאת בהתאמה אישית לכל לקוח. על כן, החברה מספקת את השירות למגזר העסקי כמו גם הפרטי באמצעות תרבות ארגונית שחרטה על דגלה לספק לכל לקוח את המעטפת האישית והטובה ביותר הנפתרת באופן אישי למידותיו. הצוות של יגל עובר הכשרות מקצועיות כמו גם נעזר באופן קבוע בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לבצע את תהליך התכנון וההקמה ברמת דיוק יוצאת מהכלל ותוך שימת דגש על מענה מדויק לצרכים. עדות לכך ניתן היה למצוא בפרויקט הדגל שהינו כאמור הקמת בריכות במתחם הנמל בחיפה. הקמת בריכות אלו דרשו רמת מקצועיות יוצאת מהכלל כמו גם עמידה בסטנדרטים בינלאומיים, וזאת בשל היותה של התוכנית בינלאומית וכזו שמשודרת בכל רחבי העולם. הסטנדרט המקצועי לצד הפתרונות המתקדמים אותה מציעה החברה במסגרת השירות הם אלו שהופכים אותה לחברה הגדולה והמצליחה ביותר בתחום.

מעל ל 3,000 בריכות ברחבי הארץ

מאז נוסדה הקימה יגל מעל ל 3,000 בריכות בכל רחבי הארץ. הקדמה הטכנולוגית הובילה לכך כי תהליך התכנון העיצוב וההקמה אינו נגמר אלא גם החברה גם מעניקה שירותי תחזוקה המתבצעים דרך מערכות שליטה מרחוק, כחלק מתמהיל שבמסגרתו כל לקוח יכול להיות בטוח כי הוא מקבל מעטפת מלאה ומקצועית לכל אורך הדרך וגם לאחר סיום פרויקט הבנייה. על כן, חברת יגל מהווה ללא ספק את חוד החנית בענף הבריכות שנמצא במגמת התקדמות משמעותית, לא מעט בזכות אמצעים מתקדמים בהם יגל מחזיקה ומפתחת לטובת קהל הלקוחות הנאמן.

נגישות