מחפשים ציפוי בריכה? ייתכן שחברת מרבליט תוכל לעזור לכם

אם עד לפני מספר שנים בריכות פרטיות היו נדירות למדי בנוף הישראלי, כיום ברבים מהבתים כמו גם בניינים משותפים קיימת בריכת שחייה. למעשה, בריכות שחייה דורשות תחזוקה רבה וזאת בשל הבלאי והשחיקה הטבעית הנגמרת כתוצאה מנזקי מזג האוויר כמו גם התחלופה המהירה של המים המשפיעה על המבנה של הבריכה. ציפוי בריכה הוא אלמנט חיוני הן בעבור בריכות פרטיות והן בעבור בריכות ציבורית,  וזאת בשל העובדה כי ציפוי הבריכה מעניק רמת גימור גבוהה מאוד לבריכה כמו גם שומר עליה מפני שחיקה ונזקים, שעלולים בהמשך לעלות ביוקר. אם אתם בדיוק מחפשים  חברה שתדע לסייע לכם להתאים את הציפוי לבריכה – זה הזמן להכיר את חברת מרבליט המעניקה שירות של ציפוי בריכה ללקוחות מהמזר הפרטי כמו גם העסקי, מזה שנים רבות.

מחפשים ציפוי בריכה? ייתכן שחברת מרבליט תוכל לעזור לכם

חברת מרבליט – חברה מובילה בתחומה בתחום הבריכות

חברת מרבליט נחשבת לאחת החברות המובילות בענף הבריכות, וזאת לאור ניסיון של שנים רבות בענף. החברה מציעה קו מוצרים ייחודי אותו פיתחה באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, וזאת מתוך טמרה לספק לכל לקוח שירות המתבצע ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר בישראל. חומרי הגלם בהם משתמשת החברה לטובת ציפוי מיובאים באופן בלעדי מאירופה ובארה"ב ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם. מעבר ליכולת ליצור תחזוקה נאותה לבריכה  ניתן בהחלט לומר כי מדובר גם באלמנט עיצוב לכל דבר ועניין, וזאת בשל חיפוי המורכב משיש גרוס כמו גם תוספים שבעזרתם ניתן ליצור עומק וחדות לבריכה, גם אם מדובר בבריכה ישנה מאוד. קו המוצרים הייחודי של מרבליט יעשיר את המים של הבריכה כמו גם יאפשר לכם ליצור בריכה חלומית.

מה חשוב לדעת אודות התהליך?

תהליך של ציפוי בריכה מתבצע קודם כל ע"י בדיקה של המצב הקיים של הבריכה ורק לאחר מכן מתבצע הליך תכנון מדוקדק. תהליך התכנון לוקח בחשבון את גודל הבריכה כמו גם את הצרכים המשתנים שלכם כלקוחות, כמו למשל תדירות השימוש בבריכה. לאחר מכן הצוות המקצועי של חברת מרבליט יספק לכם אפשרות לבחירה מבין מגוון רחב של ציפויים בצבעים שונים כמו למשל צבע טורקיז או אפור. השמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות, כאשר לכל אורך הדרך הצוות המקצועי יעניק לכם ליווי והדרכה בכדי להבטיח כי שביעות הרצון שלכם כתוצאה מההתקנה של הציפוי תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

מאחר ומדובר בהשקעה כספית, עדיף תמיד לבחור בחברה מובילה ובעלת ניסיון של שנים ארוכות בתחום. חברת מרבליט תבצע את התהליך באופן מהיר ויעיל אבל גם עם שימת דגש על מתן אחריות מלאה, כחלק ממעטפת אותה היא מעניקה מזה שנים רבות ללקוחות המרוצים שדיווחו על רמת שביעות רצון יוצאת מהכלל. עכשיו, הגיע גם תורכם.

נגישות