ספורטאיות – באירועים רשמיים צריך אאוטפיט רשמי (ולא פחות ממושלם)

כספורטאיות מקצועיות, רוב מהמלתחה שלכן מורכב בין היתר מבגדים ספורטיביים אשר משמשים גם לטובת פעילות ספורטיבית וגם לטובת בילוי ויציאה. יחד עם זאת, כאשר מוזמנים לאירוע רשמי, צריך להתאים את האאוטיפיט לאופי של האירוע, וזאת בשל העובדה כי קיים קו לבוש שהוא גם מחמיא אבל גם בעל יכולת להבליט את הנתונים הטבעיים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מראה מחמיא אך גם רשמי. אם הוזמנתן בקרוב לאירוע רשמי, זה הזמן לעבור על הטיפים אותם נציג לכן כאן, וזאת מתוך מטרה להרכיב אאוטפיט רשמי ולא פחות ממושלם.

איך בוחרים נעליים לאירוע?

הבסיס ליצירה של לוק רשמי כולל כמובן בחירה של נעליים. כמה טיפים שיעזרו לכן לבחור מאפשרים לכן לקבל את הטיפים הכי טובים, וזאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה. כלל הברזל בבחירה של נעל צריך להתבסס קודם כל על יציאה מהמסגרת, כחלק מהבנה כי נעל מעוצבת תאפשר לכן להקפיץ את הלוק ואף להפוך למסמר של האירוע, כל זאת בזכות בחירה בנעליים איכותיות שגם משרתות את הטעם האסתטי שלכן. בתהליך הבחירה מומלץ להיצמד לטעם האישי שלכן ולא להתבסס על טרנדים, וזאת מתוך מטרה לנעול את הנעליים גם לאירועים נוספים ולא רק לאירוע נקודתי שנערך באופן רשמי באולם או באוויר הפתוח. קבלת השראה דרך הרשתות החברתיות כמו גם באתרים של מותגים מובילים כמו למשל המותג פריטי בלרינס מהווה דרך מצוינת ליצירה של לוק מושלם, אשר לוקח בחשבון את הנעליים כנקודת מבט חשובה בדרך ליצירה של לוק מרשים.

 

 

הרכבת לוק מושלם – שלב אחר שלב

מאחר ומדובר באירוע רשמי, חשוב קודם כל לבחור בבגדים איכותיים העשויים מחומרי גלם מובחרים כמו למשל כותנה. שימו לב כי הנוחות היא שם המשחק, וזאת מתוך מטרה למנוע מצב שבו אתן נוכחות באירוע אולם מרגישות שלא בנוח בעקבות פריט שאינו יושב בצורה נעימה על הגוף. בעבור ספורטאיות שעובדות עם הגוף שלהן ורוצות להבליט את הנתונים הטבעיים, רצוי למדוד מספר גזרות ובהתאם לכך לקבל החלטה בנוגע ללוק הסופי.

זאת ועוד, כאשר בוחרים לוק צריך להתאים גם לאופי האירוע. אם מדובר באירוע רשמי שנערך בשעות הצריים, אפשר בהחלט  לוותר על הקוד לבוש השחור אלא לבחור דווקא בצבעים בהירים ואפילו עם טקסטורה מעניינת, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של לוק שהוא מצד אחד מרשים אך גם מתאים לזמן של האירוע. כך לדוגמה, חליפת פשתן שני חלקים בצבע מנטה תשתלב נפאל עם אירוע צהריים, כאשר שילוב של נעל בובה בצבע שחור קלאסי יסגור לכן את הלוק ויאפשר להגיע לאירוע בשיק ועם שימת דגש על טרנדיות מנצחת. אם מדובר באירוע הנערך בשעות הערב, טרנד הניאון יכול להקפיץ את הלוק שלכן כמה שלבים קדימה וזאת בשל שילוב של פריטים בצבעים בוהקים שיהפכו אתכן למסמר האירוע.

לסיכום

רכישה של נעליים לצד בנייה של לוק המבוסס על התאמה לזמן של האירוע (בין אם מדובר באירוע צהריים או אירוע ערב) לצד שיטוט ברשתות החברתיות לטובת קבלת השראה יאפשר לכן להגיע לאירוע בשיא הסטייל ותוך שימת דגש על הדגשה של הנתונים הטבעיים הנהדרים שלכן כספורטאיות אשר נוכחות באירוע רשמי. בנוסף, אל תחששו גם לשלב פריטים ספורטיביים כמו למשל ג'קט בלוק, מתוך מטרה להדגיש את הטעם האישי שלכן ואת הספורט כחלק בלתי נפרד מיצירה של לוק מרשים לאירוע.

נגישות